Contact

Activiteit Mailadres
Jeugdraad PGjeugd@pgbarneveld.nl
Kinderclubs Leiding@samenopclub.nl
Razem contact@razem.nl
Jeugdkerk jeugdkerk@pgbarneveld.nl
Jeugddiensten jeugddienst@pgbarneveld.nl
Helping Hands info@helpenmetjehanden.nl
Kindernevendienst locatie IK / zondagsschool KND-IK@pgbarneveld.nl
Kindernevendienst  locatie BK KND-BK@pgbarneveld.nl
Oppasdienst locatie IK Oppas-IK@pgbarneveld.nl
Oppasdienst locatie BK Oppas-BK@pgbarneveld.nl
Oud papier Aktie papierophaal@pgbarneveld.nl
Startweekend Startweekend@pgbarneveld.nl
Spoor 3 jeugddienst@pgbarneveld.nl
Sirkelslag sirkelslag@pgbarneveld.nl
Doe-dienst Doedienst@pgbarneveld.nl
Catechese

Catechese@pgbarneveld.nl

Kerkdiensten

  • 21-10 | 10:00 Kerkdienst
    locatie: Immanuëlkerk
    voorganger: Ds. H.A. Heuver

  • 21-10 | 18:30 Themadienst
    M.m.v. band Revelation
    locatie: Bethelkerk
    voorganger: Ds. J.P.E. Breure uit Voorthuizen

  • 28-10 | 09:30 Kerkdienst
    locatie: Bethelkerk
    voorganger: Ds. A.P. Spaa

Alle kerkdiensten »

Kerkelijk centrum Bethelkerk

Kerkelijk centrum Bethelkerk
Groen van Prinstererlaan 2
3771 CD Barneveld
tel: 0342 - 440584
Op Google Maps 

Kerkelijk centrum Immanuëlkerk

Kerkelijk centrum Immanuëlkerk
Achterdorpstraat 5
3772 CC Barneveld
tel: 0342 - 415669
Op Google Maps 

© 2012 Protestantse Gemeente te Barneveld | Contact | Sitemap

 

De Protestantse gemeente te Barneveld is een
onderdeel van de Protestantse Kerk Nederland

  Protestantse Kerk Nederland